Duben 2009

22.4.09-Den NUdEx!! :(

22. dubna 2009 v 16:53 | Sá&Ba
Awojky.. shoppe5.gifJak se vede??Já docíík OkEy !969!.. Musíím si nalakovat nehtííky,lak mi pomalu slejzá dolůů!!Dneska ve škole nuda,sice jsme se neučily(měli jsme ,,Den Země''),ale byla pstě nuda..Co vy??Co jste dneska dělali??Co kluci/holky??Já mam na Líbku new fotky,jsme se s kámoška/kámošema fotily v Pondělí při odpoledce tak se jukněte!! (Dole pod článkem bude moje Líbko!)Já nwm co si mám wzít zítra na sebe do školy!!
Tak já jdu tak pááčko!! !1337!

Moje líbko je: SwEEt-GiRL-LoVe
diamant

Fotky Lady Gagy..

22. dubna 2009 v 16:30 | Sábaa
Awůůjky,tak tady jsou nějaké fotky Lady Gagy...

Lady GaGa


Lady GaGa


Lady GaGa


Lady GaGa


Lady GaGaLady GaGa


Lady GaGa


Lady GaGa


Lady GaGa

Žiwotopis Lady Gaga... :)

22. dubna 2009 v 16:23 | Sábaa


Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 20. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids On The Block. Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.
"Vždycky jsem milovala rock, pop a divadlo. Když jsem objevila Queen a Davida Bowieho věděla jsem že budu zpěvačka. Až později jsem si uvědomila jak moc mě tihle umělci inspirovali."

Dosažení tak skvělého úspěchu vyžaduje velký talent. Ten, ale Lady Gaga rozhodně nechybí: Gaga je dívka, která se již ve čtyřech letech naučila improvizovat na piáno a ve třinácti letech již skládala balady na piáno. Ve čtrnácti hrávala na piáno v New Yorkských klubech.
Lady GaGa napsala ze svého alba The Fame všechny písničky, přičemž většinu syntetických zvuků na albu nahrála sama.

Většina scénických kostýmu pochází z jejich tvůrčích nápadů.

Lady GaGa má dva psy se jmény Lava a Remus, a můžeme je vidět v klipech Poker Face, Eh Eh (Nothing Else I Can Say) a Lovegame

Lady GaGa

°2.Kolo SONBarva.. °°

18. dubna 2009 v 10:55 | PiNk_PriNcEsS
Awůjky,prominte že jsem tu dlouho nebyla páč sme měli PC w oprawně a neměla sem moc času...je tu teda 2 kolo SONBARVA a ještě udělám diplomky za poznávačku...
Papa

Poznávačka!!

12. dubna 2009 v 0:18 | Crazy Princess
Awoojky Lidíí!!
Takže je tu Poznávačka!!Do komentářů:
1)Ahojky
2)Kdo je na obrázku??
3)Co na diplom??
4)Papa


Zítra bude to 2 kolo SonBarva..Dneska už to nestihnu!! :)
tak páčko!!

Vyhodnocení 1 kola SONBarva..

10. dubna 2009 v 10:24 | Crazy Princesska
Ahojky,takže jsem stihla vyhodnotit SonBarva už dneska...Takhle to dopadlo!!

°PriNceSs_VaN°-RŮŽOVÁ56.4%56.4% (22)
kitty96-ZELENÁ12.8%12.8% (5)
gabča-ČERVENÁ5.1%5.1% (2)
Anule-MODRÁ10.3%10.3% (4)
klarushka-TYRKYSOVÁ2.6%2.6% (1)
Maca-ŽLUTÁ12.8%12.8%


Vypadává klarushka-TYRKYSOVÁ
Zítra ti udělám diplomek za účast jó??
Jinak zítra tady bude 2 kolo jo?
Tak papa!!

Sorry!!

9. dubna 2009 v 14:09 | Crazy Princesska
Ahojky,moc se omlouvám SBéčkům a návštěvníkům mého blogu!!
PC je v opravně a tak jsem ted u táty takže až tak v sobotu tady budou new články!!
Protahuji teda 1 kolo SONBARVA!!
Tak paa!!

1.kolo SONBarva...

4. dubna 2009 v 11:12 | ♥Crazy Princess♥
Ahoj,je tu první kolo soutěže o nejhezčí barvu!!!
Hlasujte v anketě!!

Sotěžící a jejich blogy:¨

°PriNceSs_VaN°- www.lowellyvanessqa.blog.cz
gabča- www.gabca-lolo.blog.czHLASUUJTEEEEEE!!